Avalehele
Kui õige hakkaks ettevõtjaks?

Kui õige hakkaks ettevõtjaks?

Eestis luuakse aastas 15–16 000 ettevõtet. Uuringute järgi on keskmine ettevõtja 25–35-aastane kõrgharidusega mees, kes ehitab üles oma esimest ettevõtet. Teame, et igasugune „keskmine“ on alati aga pelk statistika ja sellist inimest ei pruugi tegelikkuses olemas olla. Igaüks on eriline ja ainulaadne oma isiklike soovide ja plaanidega. Ettevõtlike inimeste seas on ka väga palju naisi ja 60–70-aastaseid. Oma ettevõttega alustada ei ole kunagi hilja ja mitte miski ei tohiks Sind tagasi hoida.

Ettevõtetel on Swedbankis hea

Ettevõtja elu toob kaasa suure muudatuse. Seetõttu leiab alustav ettevõtja Swedbankis mitmeid märkimisväärseid soodustusi. Näiteks on ettevõttele ette nähtud terve aastajagu tasuta makseid ja deebetkaardi kuutasu on aasta jooksul 0 eurot. Nii ei pea alguses vähemalt arvelduste pärast muret tundma. Ka peale seda, kui aastane soodustuste periood lõpeb, on kvaliteetsed teenused mõistliku hinnaga kättesaadavad.

Üks kuu Swedbanki ärikliendina maksab sama palju kui tass head kohvi

Selle raha eest on Sinu käsutuses Eesti parim interneti- ja mobiilipank, suurim pangaautomaatide ja -esinduste võrk ning lai pangateenuste valik. Rääkimata sellest, et pangasiseste maksetega jõuab raha maksjalt saajani mõne hetkega. Siia saame juurde liita veel mitu uut lahendust, mida iga alustav ettevõtja saab kohe kasutama hakata.

E-raamatupidamine otse internetipangas

Selle üle oleme tõeliselt uhked! Nüüd on väikeettevõtte raamatupidamisprogramm ERPLY Books ehitatud otse internetipanga sisse. Raamatupidamise korraldamine on üks esimesi ülesandeid, mis alustaval ettevõtjal ära tuleb lahendada. Eriti mugav ja lihtne on hoida ettevõtte raamatupidamist internetipangas. Julgustan kõiki ettevõtjaid uut võimalust katsetama. Selle hind on 5 eurot kuus, kuid prooviperiood on täiesti tasuta.

Kauplemine ja maksete kogumine

Iga kaupmees leiab Swedbankist sobiva viisi maksete kogumiseks. Oleme neid võimalusi veelgi kaasajastanud. Nutiterminal on kuutasuta ja sobib väikepoodidesse või liikuva müügikohaga kauplejatele (nt laadad). Uus Swedbanki makseportaal on mõeldud kõigile, kes plaanivad internetis oma kaupu müüa. Makseportaal koondab kokku erinevad viisid, mille abil saate oma klientidele internetis mugavaid maksmisvõimalusi pakkuda. Panga mobiiliäpp annab ettevõtjale paindlikkuse. Kannaksid justkui panka kogu aeg oma taskus kaasas. Saad igal hetkel ettevõtte rahaasjadega kursis olla ja käigu pealt tehinguid teha.

Äri läheb käima, aga laienemiseks jääb raha puudu?

Head plaanid ei tohi raha puudumise taha seisma jääda. Siin on 2 erinevat võimalust, mida saate kasutada.

  1. Laen käenduse tagatisel. Nagu teenuse nimigi ütleb, piisab laenu saamiseks ettevõtte omaniku käendusest. Muid tagatisi vaja ei ole.
  2. Krediitkaart. Mõnikord katab lisaraha vajaduse krediitkaart. Krediitkaardi kontolt saab ka ülekandeid teha.

Kui õige hakkaks ettevõtjaks?

Kui see mõte jätkuvalt meelitab, siis tuleb ära teha! Soovitame konto avamiseks broneerida aja. Nii saab Sinu äri kõige kiirema ja sujuvama stardi.

 

Finantsteenust pakub Swedbank AS. Tutvu teenuse tingimustega www.swedbank.ee/business, vajadusel konsulteeri spetsialistiga.