Avalehele
Mihkel Tamm – ettevõtlusest, kriisist ja pillirookõrtest

Mihkel Tamm – ettevõtlusest, kriisist ja pillirookõrtest

Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu edendada.

Seekord on saate külaliseks ettevõtte Suckõrs üks asutajatest Mihkel Tamm. Suckõrs on väikeettevõte, kes toodab Saaremaal 100% naturaalseid ja taaskasutatavaid pilliroost joogikõrsi. Ta jagab lugu sellest, kuidas nad elukaaslase Gretega jõudsid kontoritöölt oma ettevõtte loomiseni ning millised on olnud suurimad õppetunnid, takistused ja eduelamused.

“Oluline on silmas pidada, et kõik, mis meeldib meile, ei pruugi tegelikult meeldida meie kliendile. Olgu selleks näiteks visuaalid või toode ise. Teine õppetund, mis on mulle kõige rohkem meelde jäänud on see, et ettevõtjana on sul väga suur vastutus nii oma toote kui ka oma töötajate ja nende perekondade ees. Need kaks asja oleksid minu jaoks kõige suuremad õppetunnid,“ meenutas Mihkel.

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

materjali tehnoloog Sander Õun, Grete Riim ja Mihkel Tamm
Pildil vasakult: materjali tehnoloog Sander Õun, Grete Riim ja Mihkel Tamm

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.