Avalehele
Uued lahendused ettevõtjale: nutiterminal ja viipekaart

Uued lahendused ettevõtjale: nutiterminal ja viipekaart

Otsime pidevalt võimalusi muuta pangateenuste kasutamine klientidele veelgi lihtsamaks ja püüame maksimaalselt ära kasutada uusi tehnilisi lahendusi. Sel aastal astusime selles vallas suisa kaks suurt sammu: nutiterminal ja viipekaart ettevõttele.

Kuutasuta väike ja mugav nutiterminal

Alates maikuust on väliüritustel olnud märgata uudseid väikesemõõdulisi makseterminale – nutiterminale. Tegemist on meie kõige moodsama terminaliga, mis on ainulaadne lahendus nii Eesti kui ka kogu Baltikumis.

nutiterminal

Nutiterminal on tavapärasest makseterminalist pisem ja see on juhtmevabalt ühendatud nutitelefoni või tahvelarvutiga, mistõttu saame seadet pakkuda püsitasuta. Terminal on peale väljaostmist kliendi oma ja saate seda kasutada kõikjal, hoolimata ajast ja asukohast. Maksate vaid tehingu komisjonitasu 1,45%. Nii sobib nutiterminal kasutamiseks ka kõige pisematele kauplejatele ja teenusepakkujatele, suurematest tegijatest rääkimata.

Nutiterminali kasutamiseks tuleb see enne esimest tehingut Bluetoothi kaudu nutiseadmega ühendada, seejärel laadida nutiseadmesse Swedbanki mobiiliäpp ja seadistada see lihtsaid juhiseid järgides. Kõik kokku võtab kuni kümme minutit. Edaspidi käib tehing samamoodi nagu ka tavaterminaliga, lihtsalt ostusumma tuleb sisestada ja makse käivitada nutitelefonis või tahvelarvutis, mitte enam terminalis endas.

Nutiterminaliga saab vastu võtta nii tavamakseid kui ka puutevabu viipemakseid, mistõttu läheb arveldamine nüüd ka senisest kiiremini.

Hea meel on tõdeda, et nutiterminal võitis kohe meie klientide südamed. Lisaks uutele kaupmeestele on ka paljud varasemad tavalist makseterminali kasutanud ettevõtted otsustanud vahetada olemasolev terminal nutiterminali vastu.

Viipemakse võimalusega kaardid ka ettevõtetele

Teise uudisena oleme mugavamaks muutnud pisemate ostude tegemise. Nimelt väljastame alates oktoobrist ka ettevõtetele deebetkaarte, millel on viipemakse võimalus. Kaardiga saab tasuda kuni 10 € ostude eest PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid makseterminalile viibata. Nii muutuvad igapäevased maksed veelgi kiiremaks ja säästavad teie aega. Viipemaksed on sama turvalised kui tavalised, PIN-koodiga kinnitatavad kaardimakse. Viipemakseid saate teha kõikjal – nii Eestis kui ka välisriikides – kus märkate terminalil sellist tähistust:

Viipemakse ikoon terminalil