Avalehele
Swedbank ja CostPocket lõid käed, et lihtsustada äriklientide pangakaartide kuluaruandlust

Swedbank ja CostPocket lõid käed, et lihtsustada äriklientide pangakaartide kuluaruandlust

Swedbank pakub esimese pangana Eestis oma ettevõtetest klientidele lahendust, mis aitab muuta ettevõtte deebet- ja krediitkaartide kuluaruandluse lihtsamaks ja efektiivsemaks. Kaardi kasutaja saab kaardi kuludokumente lihtsamini koguda, digiteerida, sorteerida ja arhiveerida ning aruanded valmivad minutitega.

„Meil on hea meel, et saame nüüd oma äriklientidele pakkuda taolist võimalust, mis aitab kokku hoida väärtuslikku aega ja vähendada käsitsitööd. CostPocketi lahendus hõlbustab eriti nende ettevõtete raamatupidamist, kel on rohkem kaarte ja nende haldus mahukam,“ räägib Swedbanki arvelduslahenduste müügi- ja teenindusosakonna juhataja Kadi Trööp.

„Tänu Swedbanki liidesele on raamatupidajatel nüüd võimalik automatiseerida üks tüütumaid lõike oma tööst – esitamata kuludokumentide nimekiri tekib automaatselt,“ tutvustab CostPocketi tegevjuht Martin Sookael lahenduse eelist.

CostPocketi kasutamiseks tuleb kliendil registreerida oma ettevõttele konto CostPocketi veebilehel või mobiilirakenduses. Pärast ettevõtte pangakaartide andmete lisamist saab CostPocketi tarkvara liidestada oma ettevõtte raamatupidamisprogrammiga. CostPocket ühildub enamiku raamatupidamistarkvaradega. Kaardi kasutaja digitaliseerib kuludokumendid ning seejärel liiguvad andmed juba automaatselt raamatupidamisprogrammi.

Lisaks kaardikulude aruandlusele leiab CostPocketist selliseid võimalusi nagu kulude kinnitamine, puuduvate kuludokumentide automaatne tuvastamine, lähetusaruannete koostamine, sõidupäeviku pidamine ja e-arvete vastuvõtmine.

Swedbanki ärikliendid saavad promokoodiga „Swedbank“ kasutada teenust alates liitumisest 3 kuud tasuta. Eripakkumise kasutamiseks tuleb registreerimist alustada Swedbanki lehelt „Kaardid ettevõttele“ asuva lingi kaudu. Pärast soodusperioodi rakendub teenuse hind vastavalt valitud CostPocketi paketile. Täpsemad juhised (sealhulgas videoõpetused), kuidas kontot registreerida, kasutajaid lisada ja muu tarviliku, leiab CostPocketi veebilehelt.

Märksõnad: Ettevõtlus, Majandus