Avalehele
Swedbanki teenindus esindustes pärast eriolukorda

Swedbanki teenindus esindustes pärast eriolukorda

Meie klientide ja töötajate tervis on meile olulised, seetõttu jätkame oma kontorites teenindamist eelbroneeritud kohtumistega ja kõrgendatud hügieenimeetmetega suve lõpuni ka eriolukorraga seotud piirangute leevenedes või lõppedes.

Broneeringud

Jätkame esindustes üksnes eelbroneeritud kohtumistega suve lõpuni. See on parim lahendus, et saaksime tagada kahe meetrise vahe klientide vahel. Eelbroneeringutega saame ka tagada, et esindustes ei tekkiks järjekordi ja samaaegselt ei satuks esindusse suurt hulka inimesi. Palume ka klientidelt mõistvat suhtumist ja vastutustundlikkust.

Eelbroneeringuid pangaesinduses kohtumisteks saab teha äpis, internetipangas ja telefoni teel.

Äpis tuleb valida „Kontaktid“ ja seejärel „Broneeri nõustamine“. Kodulehelt saab broneerida nõustamise kerides lehekülje lõppu ja valides hallilt ribalt „Nõustamise broneerimine“. Broneerimiseks telefoni teel tuleb helistada 6 310 310.

Lahtiolekuajad

Teenindame esindustes üksnes eelbroneeringu alusel. Infot vabade aegade kohta ja broneeringuid teha saab äpis, internetipangas ja telefoni teel.

NB! 20. juuni – 24. juuni on meie esindused seoses pühadega suletud. Palume teha vajalikud pangatoimingud meie digikanalites. Meie klienditugi telefonil 6310 310 töötab ka pühade ajal ööpäevaringselt.

2+2 reegel jääb esialgu kehtima

Ka pärast eriolukorra piirangute leevendamist või lõpetamist jätkame 2+2 reegli järgimisega suve lõpuni. Esialgu jätkavad ka meie töötajad isikukaitsevahendite kasutamist ning pöörame hügieenile ja desinfitseerimisele kõrgendatud tähelepanu.

Avame Pärnus uue esinduse

18. juunil avame Pärnus uue esinduse aadressil Pikk tänav 16. Teenindame ainult eelbroneeringutega. Infot vabade aegade kohta ja broneeringuid teha saab äpis, internetipangas ja telefoni teel.

Esinduses on sularaha sisse- ja väljamakse automaadid. Kõik seni aadressil Aida 5 töötanud töötajad kolivad samuti Pikale tänavale ja Aida tänava kontori sulgeme, samuti viime sularahaautomaadid Aida tänavalt Pika tänava kontorisse.

Vaata lisaks