Avalehele
Apple Pay jõudis Swedbanki klientideni

Apple Pay jõudis Swedbanki klientideni

05.12.2019

Swedbanki eraklientidel, kes kasutavad MasterCard viipefunktsiooniga pangakaarte, on nüüdsest võimalik liita oma kaardid Apple Pay lahendusega. Apple Pay abil saab lihtsalt ja turvaliselt oma ostude eest tasuda. Teenus on avatud kõigil neljal koduturul.

Kasvavat huvi erinevate mobiilsete makseteenuste vastu võib täheldada Swedbanki kõigil neljal koduturul ning see ühtib panga sooviga pakkuda oma klientidele järjest laiemat valikut digitaalseid ja mobiilseid teenuseid. Apple Pay abil saavad kliendid iPhone’i, Maci, Apple Watchi või iPadi kasutades poodides, erinevates rakendustes või internetis kiirelt ja mugavalt ostude eest tasuda.

Apple Pay on Swedbanki klientide jaoks olnud väga oodatud lahendus. Seega on meil äärmiselt hea meel lisada oma mobiilsete makseviiside hulka veel üks nutikas ja turvaline alternatiiv, et klientidele lisaväärtust luua.

Apple Pay lahendusest lähemalt

Turvalisus ja privaatsus on Apple Pay makselahenduses kesksel kohal. Apple Pay’ga seotud krediit- või deebetkaardiga makstes ei talletata täielikku kaardinumbrit kunagi ei kliendi seadmes ega Apple’i serverites. Selle asemel genereeritakse seadmekohane kontonumber, mis krüpteeritakse ja talletatakse turvaliselt seadme Secure Elementi. Iga tehing autenditakse kordumatu turvakoodiga. iPhone’i ja Apple Watchi omanikud saavad Apple Pay abil maksta poodides, restoranides, taksodes, müügiautomaatides ja paljudes teistes kohtades. Kõik Apple Pay’ga tehtud ostud kinnitatakse Face ID, touch ID või telefoni turvakoodiga. See takistab teistel isikutel kliendi iPhone’is, iPad`is, Apple’i nutikellas või Mac`is kliendi Apple Pay’d kasutada.

Lisainfot Apple Pay kohta leiad veebilehelt:

www.swedbank.ee/applepay

Märksõnad: Mobiiliäpp, Viipemakse