Avalehele
Autoremondiettevõtted hindasid Swedbank P&C Insurance’i parimaks kindlustusseltsiks

Autoremondiettevõtted hindasid Swedbank P&C Insurance’i parimaks kindlustusseltsiks

23.12.2020

Eesti autoremondiettevõtted hindasid juba teist aastat järjest Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu (AMTEL) tellitud uuringus parimaks kindlustuspartneriks Swedbank P&C Insurance’i. Esikolmikusse kuulusid veel ERGO Insurance SE ja PZU (Lietuvos Draudimas Eesti filiaal).

Swedbanki kindlustuse puhul hindasid ettevõtjad kõrgelt lisaks korrektsele asjaajamisele ka kvaliteetse remondi soodustamist: selts aktsepteerib uute varuosade kasutamist, kasutab AKL-i (Autode Keretööde Liit) liikmete töökodasid, seltsil on remonditööde protsessis prioriteediks auto tootjatehase nõuded jne.

„Peame kindlustusjuhtumite puhul auto kvaliteetset remonti väga oluliseks ja proovime siin alati oma partnereid usaldada. Vastastikune hea koostöö kindlustuse ja remondifirma vahel annab kliendile kindlustunde, et asjad saavad ajatud kiiresti, korrektselt ja kvaliteetselt,“ selgitas Swedbank P&C Insurance AS kahjukäsitluse osakonnajuhataja Rasmus Parve.

Uuringu eesmärgiks oli välja selgitada parimad kootööpartnerid remondiettevõttele, kus hea partnerlus tähendab vigastatud sõiduki kiiret ja kvaliteetset remonti. Hindamiseks esitati avariiremondiga tegelevatele AMTELi liikmetele 9 suuremat autovaldkonnas tegutsevat seltsi ning igaühe kohta tuli viiepallisüsteemis vastata 17 küsimusele.

AMTELi liikmete poolt parima hinnangu saanud kindlustusseltside puhul hinnati kõrgeimate punktidega kiiret hinnapakkumistele vastamist, remondiprotsessis tehniliselt põhjendatud kalkulatsioonide aktsepteerimist ja arvete õigeaegset tasumist.

Vaata lisaks: