Avalehele
Milleks kindlustada oma kodu?

Milleks kindlustada oma kodu?

Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu parandada.

Kodukindlustus on oluline, sest see kaitseb Sind ootamatute kahjude eest, kui kodus peaks juhtuma mõni õnnetus. Kodu kindlustamise juures on aga mitmeid nüansse, millesse tasuks enne kindlustuse sõlmimist süveneda.

Saate külaline on Swedbanki varakindlustuse valdkonnajuht Liina Laks, kes jagab oma nõuandeid, mida kindlustuse valimisel silmas pidada. Saadet kuulates saad vastused järgmistele küsimustele: millised on põhilised välistused ehk mida kindlustus ei kata? Kas üürikodu peaks kindlustama? Mida katab korterelamu kindlustus? Kas lemmikloomade tekitatud kahju hüvitatakse?

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

 

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.