Avalehele
Toome klientideni Euroopa juhtiva investeerimispanga Kepler Cheuvreux aktsiaanalüüsid

Toome klientideni Euroopa juhtiva investeerimispanga Kepler Cheuvreux aktsiaanalüüsid

Alates oktoobrist saavad Swedbanki kliendid lisaks Baltikumi aktsiate analüüsile lugeda ka mitmete Euroopa suurimate ettevõtete aktsiaanalüüse, mille on koostanud Euroopa juhtiv investeerimispank ja Swedbanki partner Kepler Chevreux.

Meil on hea meel, et kliendid saavad lugeda Euroopa tippanalüüsi. See annab hea teadmise, mida arvavad Euroopa parimad analüütikud regiooni suurimate ettevõtete käekäigust ning tulevastest arengutest. Klientideni jõuab analüüsi kokkuvõte koos soovituse ja hinnasihiga eesti keeles. Esialgu saab seda lugeda järgmiste ettevõtete kohta: Telia Company, Deutsche Telekom, Bayerische Motoren Werke AG(BMW), Volkswagen AG, Volvo AB, Nokia Oyj, Ericsson, Stora Enso Oyj, UPM-Kymmene Oyj, Neste Oyj, Fortun Oyj, Equinor ASA, Hennes & Mauritz AB, Outokumpu Oyj, Nestle SA. Kõik analüüsid avaldatakse meie blogis Kukkur.

Kepler Cheuvreux on Euroopa juhtiv finantsteenuste osutaja, kes on esindatud neljateistkümnes  suuremas finantskeskuses üle maailma, sealhulgas Põhja-Ameerikas. Ettevõtte peakontor asub Pariisis. Kepler Cheuvreux keskendub peamiselt ettevõtte rahandusele ning väärtpaberite maaklertegevusele ja analüüsile. Ettevõtte koostööpartneri hulka kuuluvad Swedbank, UniCredit, Credit Agricole CIB ja Rabobank. Kepleri 120 analüütikud kirjutavad analüüsi rohkem kui 1000 ettevõtte aktsia kohta.

Märksõnad: Kepler Cheuvreux