Avalehele
Tore, kui mõne päevatöö on Instagrami üks pilt üles laadida..*

Tore, kui mõne päevatöö on Instagrami üks pilt üles laadida..*

28.05.2018

Sveiks!

Alustan oma nädalat lätikeelse tervitusega, sest oleme hetkel kolleegidega teel Riiga. Nimelt osaleme homme mitmekesisuse teemalises töötoas, mis saab kindlasti põnev olema, sest valdkond ise on oluline ja kokku tuleb hulk swedpankureid mitmest eri riigist. Sellel nädalal teen ka oma raadiodebüüdi Raadio Kuku saates „Buum“. Mind ja Kadri Leesmenti, kes on Swedbanki Kick Start praktikaprogrammi eestvedaja, kutsuti sinna rääkima Swedbanki praktikasuvest. Valetaksin, kui ütleksin, et närvi sees ei ole, sest tegemist on otsesaatega, aga loodetavasti läheb kõik hästi. Saade algab kolmapäeval kell 11.00 Kuku raadios, aga meie intervjuu kuulamiseks sättige ennast raadiolainele umbes 11.30 ajal!

Smuutid, pealuud, välikoosolekud – see on ju tervisenädal!

Eelmisel esmaspäeval algas Swedbankis tervisenädal, mille jooksul toimus mitmeid tervise- ja sporditeemalisi loenguid, sai osa võtta erinevatest terviseuuringutest, uudsetest rühmatrennidest ja muudest põnevates tervist toetavatest tegevustest. Samuti soovitati soojalt kõigil töötajatel lõunapausi ajal teha üks mõnus jalutuskäik või pidada lausa koosolekuid õues.

Aga tervisenädala tegevuste kõrval möödus minu esmaspäev suuresti blogipostituse ja meie viimase aja tegevusi kokku võtva videoga tegeledes. Siiski leidsime Kristjaniga korraks aega, et juhe seinast välja tõmmata ja õue minna. Smuutitasime, kogusime inspiratsiooni ja loomulikult tegime sellest #päevapildi.

Cheers!

Teisipäeval sisustasin suure osa päevast taas kohustuslike koolituste lainel ning lõpuks said need kõik ka tehtud. Eriti kasulik oli GDPR koolitus, mis on viimasel ajal vallutanud meie kõigi meeled, pead, südamed ja närvid. Olen tänulik, et pank tegi sel teemal põhjaliku koolituse, sest sotsiaalmeedias töötades läheb neid teadmisi pidevalt vaja. Lisaks koolitustele sain õppida Facebooki live’ide tegemist, et saaksime tuua põnevad loengud ja üritused ka meie Facebooki sõpradeni. Praktikale tulles ei osanud ma oodata, et sellist asja õpin, aga minu arvates on väga lahe, et omandan iga päev mõne uue oskuse või teadmise.

Kuna enamiku sellest päevast olin arvuti taga, siis ei kujutanud üldse ette, millest võiksin päevapildi teha. Seda selle hetkeni, mil ühe tervisenädala koolituse tegija võttis kotist välja Andruse-nimelise pealuu. Kuna pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis vaadake ise..

Andrus, ajuga ja puha…

Kolmapäev möödus väga mõnusalt, sest kommunikatsioonitiim võttis soovitust ilusa ilmaga koosolekuid õues pidada täie tõsidusega. Otsustasimegi lõunal Mamost head ja paremat kaasa krabada ning minna meie üritustekorraldaja Kristini aeda. Väga huvitav on jälgida, kuidas järjest igasugused stereotüübid panga kohta vastu taevast lendavad. Ma ei oleks kunagi arvanud, et just pangas töötades saan osa kõige toredamatest ja põnevamatest koosolekutest. Kui te pole veel Instagramist näinud, siis vaadake ise, kui vahvate inimeste seltsi ma olen sattunud…

Kristjan ausalt ka ei maganud!

Enne töö, siis lõbu ja siis jälle töö..

Neljapäeval tuli Tallinnasse mu juhendaja Kristel ja muidugi möödus selle puhul enamik päevast kontorilaua tagant eemal olles. Lisaks väga paljudele koosolekutele sain ära käia Qvalitase keskuses tervisekontrollis. Mulle tehti tavapärased uuringud ja lahkusin õnneks tõdemusega, et olen terve kui purikas.

Päeva lõpetuseks sain aga koos töökaaslastega ka veidi lõbutseda. Nimelt oli meie koostööpartner Orangetime`il sünnipäev. Nad tähistasid lausa 15 aasta juubelit! See oli väga äge, et mind juba kolmandal praktikanädalal peole kaasa kutsuti, sest kohtusin paljude uute inimestega ning sain ka oma töökaaslastega lähedasemaks. Eriline boonus sellel õhtul oli muidugi Jarek Kasari ja Vaiko Epliku kontsert. Mul ei olegi vaja rohkemat öelda, sest ilmselt teate ka ise, kui imelised need kaks koos laval on. Õhtu lõpetuseks astusime töökaaslastega läbi ka tehnoloogiakonverentsi Latitude59 järelpeolt, kus nägin vanu tuttavaid, aga leidsin ka uusi. Eriti tore üllatus oli see, kui ennast ühele seltskonnale tutvustasin ja vastuseks kõlas: „Ma tean küll sind, olen su blogi lugenud“. Tundub, et see kirjutamine polegi olnud asjatu ja ma siiski jõuan inimesteni. 🙂

Jarek: “Minge te keskele, siis oleme nagu Abba.”

Vaatamata õhtustele pidustustele, tuli reedel siiski sammud töö poole seada. Kui keegi märkas reedese Instagrami postituse alla kirjutatud teksti, siis mainisin seal, et mul oli käsil üks eksperiment. Nimelt on meil Facebooki grupis „Kogumispäevik“ transpordikuu ja selle raames pidin katsetama nelja erinevat taksoäppi – Taxifyd, Yandexit, Uberit ja Taxigod. Kõik sõidud tegin Swedbanki peamaja ja Telliskivis asuva Tagasi Kooli kontori vahel. Kuna selle kohta tuleb eraldi artikkel, siis ma põhjalikumalt seda siin ei lahka, aga nii palju ütlen küll, et hetkel on kõige mõistlikum sõita Yandexiga, sest see on ulmeliselt odav!

Mul vedas, et sain reedel Telliskivis käia, sest sattusin seal ühele eriti lahedale „Her world is our world“ üritusele. Selle põhiline eesmärk oli rääkida naiste õigustest. Aga mulle avaldas tohutult muljet, et selline teadvustamise üritus oli tehtud nii põnevaks, et ma ei tahtnudki sealt lahkuda. Näiteks sain esimest korda elus seigelda virtuaalreaalsuses. Olen siiani hämmingus, kui äge kogemus see oli!

Her world is our world!

Aga nüüd on aeg alustada uut nädalat, saada uusi teadmisi ning minna vastu järgmistele seiklustel! 🙂 Seni jälgige minu tegemisi Swedbanki Instagramis!

Uz drīz redzēšanos!

*Notaaaa Beneee! Selle postituse pealkiri tuli ühe 32-aastase sapise vanainimese Kristjani suust, kes teeb vahel enda arust maailma parimaid nalju. Tegelikult on ta lihtsalt kade. Aga igas naljas on terake tõtt. Kui palju? Loe mu eelmisi ja järgnevaid postitusi ning kujunda enda arvamus ise.

Seljanks mekib hea