Avalehele
Heidi Hanso – projektipõhisest elustiilist ja elust maal

Heidi Hanso – projektipõhisest elustiilist ja elust maal

Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu edendada.

Saate külaliseks on Heidi Hanso, kes on väikeettevõtja. Talveperioodil tegeleb ta teletööga ning suvel peab Saaremaal Pajuvärava talu. Ta jagab oma lugu sellest, kuidas saada hakkama ebaregulaarsete sissetulekutega, mis kaasnevad projektipõhise elustiiliga. Lisaks räägib ta elust maal ja kohanemiset eriolukorraga ning jagab praktilisi nippe, kuidas olla keskkonna- ja rahasäästlikum.

“Mul on elus esinenud olukordi, kus pean 300-euroga kuus hakkama saama. See oli ülikeeruline, kuid ma sain aru, et hirmu külvamine ei ole abiks. Mind on mitmest olukorrast päästnud positiivne uskumus, et kõik saab korda! Oluline on ka tugivõrgustik, kellelt vajaduse korral abi või nõu küsida,” soovitas Heidi Hanso.

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

Heidi Hanso
Heidi Hanso

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.