Avalehele
Riin Tuttelberg – lapsele rahatarkuse jagamisest

Riin Tuttelberg – lapsele rahatarkuse jagamisest

Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu parandada.

Saate külaliseks on Riin Tuttelberg, kes on esimese laste rahatarkuse raamatu “Tom õpib rahamängu” autor. Saates jagab ta praktilisi nippe, kuidas lastele rahast ja investeerimisest rääkida, milline on mõistlik taskuraha süsteem ning kuidas sütitada lapses ettevõtlikkust.

“Kõik algab unistamisest! Unistage koos lapsega ning te näete, et see paneb lapse tegutsema. Taskuraha andes võiks lapsel paluda see kolme purgi vahel ära jaotada: kulutamine, annetamine ja säästmine. Kui laps on juba vanem, siis lisada juurde investeerimine. Kõik need purgid teevad kokkuvõttes inimese õnnelikuks,” jagas soovitusi Riin Tuttelberg.

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

Riin Tuttelberg ja Kati Voomets
Riin Tuttelberg ja saatejuht Kati Voomets.

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.