Swedbank kutsub kliente osalema mündikampaanias
Swedbank alustab esmaspäeval, 18. mail mündikampaaniaga, mille ajal saavad Swedbanki erakliendid tuua puhtaid euromünte pangaesindusse ning kanda need tasuta oma kontole. Kampaania kestab 29. maini.
„Aja jooksul koguneb inimestel märkimisväärne kogus münte, mis jäävad sageli koju seisma ega jõua tagasi igapäevasesse kasutusse. Mündikampaania annab meie klientidele hea põhjuse mündid kodus kokku koguda ja võimaluse need mugavalt pangakontole kanda. Nii jõuab seisnud raha taas ringlusse ja saab oma igapäevast eesmärki täita,“ ütles Swedbanki klienditeenuste juht Ede Raagmets.
Münte saab tasuta tuua Swedbanki Tallinna Arteri esindusse ning Jõhvi, Kuressaare, Narva, Pärnu, Tartu ja Võru esindustesse. Teistes esindustes kampaania ajal münte tasuta vastu ei võeta. Münte võetakse vastu eraklientidelt, kellele kantakse toodud summa tasuta arvelduskontole ehk kampaania vältel teenustasu selle eest ei võeta. Müntide toomiseks tuleb broneerida aeg internetipangas, äpis või telefoni teel. Mündid peavad olema puhtad ja kuivad. Tugevalt määrdunud või märgi münte vastu ei võeta.
Viimati novembris toimunud mündikampaania kestel toodi Swedbanki kontoritesse kahe töönädala jooksul kokku 333 606 euro väärtuses euromünte. Keskmine summa kliendi kohta oli 265 eurot ning suurim summa ulatus üle 8000 euro.
Kampaania eesmärk on soodustada müntide ringlust ning pakkuda klientidele mugavat viisi ka väiksemad summad kontole kanda.
Lisainfot kontorite lahtiolekuaegade kohta leiab Swedbanki internetipangast.