Avalehele
Lähme teeme preemiapunktidega head!

Lähme teeme preemiapunktidega head!

Mitu kasutamata preemiapunkti Sul on? Kui 60 ja rohkem, on see juba piisav, et oma preemiapunktid annetada ja anda seeläbi oma väike panus, et vähihaiged inimesed saaksid vajaliku ravimi või et koolis oleks vähem kiusamist või et varjupaiga kassid ja koerad leiaksid uue kodu. Kuna preemiapunktide kasutusaeg on lõppemas, siis tegutse kohe!

Valida saad kuue erineva „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonna valdkonna vahel: haridus, lapsed, tervis, tugev ühiskond, eriannetused ja loomad. Annetused jagatakse võrdselt vastava valdkonna organisatsioonide vahel. Kui Sul on väga palju kasutamata preemiapunkte, saad teha annetuse Eesti Pillifondile. Pillifond on ellu kutsutud selleks, et soetada väärtuslikke muusikainstrumente ja anda neid andekatele muusikutele kasutamiseks, aitmaks kaasa nende edule rahvusvahelisel areenil. Swedbank on nii „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonna kui ka Pillifondi kaasasutaja.

Preemiaprogramm praegusel kujul lõppes aprilliga ja viimased preemiapunktid laekuvad klientidele 7. mail. Neid saab kasutada kuni 31. oktoobrini 2020 või oma punktide aegumistähtajani, kui see saabub varem. Alates veebruarist saab preemiapunktide eest tellida ühes kuus kuni 3 kingitust.

Meie kliendid on sel aastal annetanud preemiapunktide kaudu juba ligi 63 000 eurot – vaatame, millise summani kampaania lõpuks koos jõuame.

Viimane võimalus teha preemiapunktidega head. Kliki siia.