Avalehele
Uued mobiiliteavitused annavad rahaasjadest parema ülevaate

Uued mobiiliteavitused annavad rahaasjadest parema ülevaate

Swedbanki mobiilipanka on lisandunud uued teavitused (push notifications), mis annavad mugava ülevaate igapäevastest rahaasjadest. Millised mobiiliteavitused lisandusid ja kuidas neid täpselt oma vajadustele vastavalt seadistada, sellest artiklis räägimegi.

Kui varem oli mobiilipangas võimalik saada teavitusi kontojäägi, sularaha sissemaksete, laenumaksete ja e-arvete kohta, siis hiljuti täienes mobiilipank teadetega kontojäägi vähenemise kohta, sh ülekanded ja kaardimaksed.

Uued teated võimaldavad saada parema ülevaate rahaasjadest ja kontrollida kiiresti, kas makstud summa vastab ostuarvel olevale. Ühtlasi saab nüüdsest koheseid teavitusi, kui raha vabaneb broneeringust, mis on oluline näiteks neile, kes ööbivad sageli hotellides ja kasutavad rendiautosid.

Kuidas mobiiliteavitused endale sobivaks seadistada?

Selleks, et saada täpselt selliseid teavitusi, nagu soovid, on Swedbank mobiilirakenduses võimalik teavitusi seadistada. Teavituste muutmiseks tuleb siseneda Swedbank rakenduses mobiiliteavituste seadete alamlehele, kus on võimalik valida, millist tüüpi teavitusi soovid saada ja millisest summast alates teavitused saadetakse. Seadete muutmine on lihtne ja võtab kõige rohkem mõne minuti.

swedbank mobiiliteavitused

Mobiiliteavitused on Swedbank rakenduse vahendusel tasuta. Teavituse aktiveerimiseks tuleb värskendada Swedbank’i äpp ja logida mobiilipanka sisse. Uusi teavitusi saavad nii Androidi kui ka iOS-i kasutajad.

Kui Sul ei ole veel Swedbanki mobiilipanka, saad selle laadida Google Play‘st või App Store’ist.