Avalehele
Esimene internetipanka ühendatud raamatupidamistarkvara Eestis – ERPLY Books

Esimene internetipanka ühendatud raamatupidamistarkvara Eestis – ERPLY Books

Säästmaks firmat tegevustest, mida on võimalik automatiseerida, ning muutmaks aruandlust paindlikumaks ja ülevaatlikumaks, oleme koostöös Swedbankiga välja töötanud ERPLY Booksi ühenduse internetipangaga.

See on nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele mõeldud lihtsalt kasutatav raamatupidamistarkvara, mis on nüüdsest täielikult integreeritud internetipanka. Tänu sellele saate internetipangast hallata kogu ettevõtte tugiteenuste komplekti: pank, raamatupidamine, arvete saatmine, laekumiste haldamine jne.

Kuidas kulu saab luua lisaväärtust

Miks just selline lähenemine? Majandusteaduses kasutatakse mõistet ‘transaktsioonikulud’. Need on kulud, mis tuleb teha tehinguteks vajaliku usalduse loomiseks. Teadlased ei ole ühel nõul, kui suure osa majandusest need moodustavad, kuid hinnangud ulatuvad koguni umbes kolmandikuni SKP-st. Raamatupidamine on 100% transaktsioonikulu: seda on vaja, et riik usaldaks ettevõtjat, et omanik oleks ettevõttes toimuvaga kursis, et anda kindlust partneritele jne. Selle kulu säästmiseks tuleks raamatupidamine täielikult automatiseerida. Nii vabaneks ressurssi näiteks majandusarvestuse jaoks, mis ei ole enam sugugi transaktsioonikulu. Kui suudame raamatupidamisandmetest leida kohad, kust saame järgmiste investeeringute jaoks kokku hoida vajalikke eurosid, loob see juba väärtust ega ole tuim andmete sisestustöö.

Et nende eesmärkideni jõuda, oleme ERPLY Booksi lisanud võimalused automatiseerida väikeettevõtte kõik igapäevased tööprotsessid. Suurem ettevõte aga saab programmis luua reegleid kannete kontrollimiseks ja nende analüüsiks.

ERPLY Booksi neli kõige tähtsamat tahku

  • Kõik vajalik on olemas. ERPLY Booksiga saate arveid välja saata, hallata ostuarveid, laekumisi ja maksmisi, jälgida bilanssi neljal viisil jpm.
  • Swedbanki integratsioon ja automatiseerimine. Kõik laekumised ja maksed jõuavad automaatselt ERPLY Booksi ning 90-99% tehingutest ühendatakse arvete ja raamatupidamiskontodega. Teiselt poolt saate valitud ostuarved või palgad ühe klikiga panka saata.
  • Ostuarvete postkast. Hankija saab arve saata Teie spetsiaalsele meiliaadressile, mis jõuab otse ERPLY Booksi. Kinnitusringiga saate arved kinnitada, PDF- ja pildilugeja automatiseerivad arve sisestamist. Eriti mugavaks teeb selle lahenduse võimalus luua oma reegleid, mille põhjal saadetakse järgmine samasugune arve juba automaatselt kinnitamiseks meilile ja vajaduse korral ka panka maksmiseks. Kokku võimaldab ERPLY Books automatiseerida vähemalt 80% ostuarvetele kuluvast ajast.
  • Aruandlus. Maksuametile XML-failid, ettevõtte juhile 12 kuu kasumiaruanne, audiitorile aruandegeneraator ja raamatupidajale paindlik käibeandmik. Aruannete koostamisel on mõeldud kõigile osapooltele ja need vastavad kehtivatele raaamatupidamisstandarditele.

Kui soovite ERPLY Booksi kohta lisainfot, lugege selle kohta lähemalt internetipangast või võtke ERPLY Booksiga ühendust e-posti aadressil support[at]erplybooks.com. Leiame just Teie ettevõttele sobiliku paketi raamatupidamise lihtsustamiseks.

Vaadake, kuidas sõlmida lepingut ERPLY Books kasutamiseks