Avalehele
9 viisi, kuidas sTARTUp Dayst viimast võtta

9 viisi, kuidas sTARTUp Dayst viimast võtta

Juba nädala pärast on Tartu sTARTUp Day meeleolus ja saame osa inspireerivatest kõnedest, seminaridest ja kõrvalüritustest. Seekord on Swedbankil rõõm olla kaaskorraldajate ägedates ridades. Mida oleks hea teada, et seekordsest sTARTUp Dayst viimast võtta?

1. Mine oma nimekaardile (badge) järele aegsasti. Kasuta võimalust minna oma nimekaardile järele varem. Tallinnas saad selle kätte 27. jaanuaril ja Tartus 28. ja 29. jaanuaril. Nimekaartide väljastamise punktid leiad SIIT. Kui Sul on reede pilet, saad nimekaardi kätte vaid reedel kohapeal.

2. Loo oma päevakava. Vaata PÕHIPROGRAMMI, registreeri praktilistele SEMINARIDELE, otsi uusi kontakte KÕRVALÜRITUSTELT ja lõbutse pidudel. Kasuta programmiga tutvumisel erinevaid filtreid, näiteks saad sorteerida päeva, asukoha või ürituse tüübi alusel. Pea meeles, et seminaril osalemiseks tuleks sinna eelnevalt registreerida. Samuti vajavad mitmed häkatonid ja näiteks ka linnatuur eelregistreerimist. Kasutades Brella äppi saad luua omale festivali isikliku päevakava. Siinkohal ei saa me mainimata jätta, et kindlasti tasub uudistada ka Swedbanki korraldatud seminare. Näiteks neljapäeval kell 11.30 arutavad Liisa-Maria Leesi juhtimisel tiimitöö ja organisatsiooni kultuuri loomise üle Mihkel Tammo (Estanc), Ülle Matt (Swedbank), Grete Kotkas (Starship) ja Jeff McClelland (Salv). Reedel kell 15.30 annavad Anu Kalmurand (Swedbank) ja Marili Merendi (Karma Ventures) aga iduettevõtetele näpunäiteid oma finantside presenteerimise kohta, ja aimu selle kohta, kuidas sünnivad rahastamisotsused panga ja riskikapitalifondide poolt vaadatuna. Lisaks tutvu uute ja põnevate ettevõtlusideedega sTARTUp Pitching võistlusel, kus üks tiimidest saab Swedbankilt 10 000 eurot.

3. Toimumispaika saabumine. Tartu on mõnusa suurusega linn, seega on ürituse toimumispaika kõige parem jalutada – Tartu Ülikooli spordihoone (Ujula 4) asub kesklinna lähedal. Aga kui asud liiga kaugel ja/või on väljas liiga külm, võid tulla kesklinnast bussiga nr 4 või 8 (Kesklinn I bussipeatus, väljumine Vene peatuses) ja seejärel on jäänud toimumispaika 5-minutiline jalutuskäik. Kõik festivali külalised saavad 29.-31. jaanuaril kasutada Tartu ühistransporti tasuta, tuleb vaid festivali nimekaarti näidata. Kui oled Tartus esimest korda, on lihtsaim variant võtta ürituse toimumispaika jõudmiseks takso. Bolt pakub allahindluskoodi STARTUPDAY2020, mis annab 5 eurot esimeselt sõidult soodustust (valides äpist kaardiga makse). Uberit Tartus ei ole.

4. Kasuta matchmaking võimalust. Meil on olemas nn tutvumisala (matchmaking area), kus saate pidada 15-minutilisi kohtumisi teiste sTARTUp Day 2020 osalejatega. Sobiva inimese leidmiseks kasutage meie Brella rakendust. Kirjeldage oma profiil seal võimalikult täpselt. Kui kohtumine on kinnitatud, määratakse Sulle tutvumisalas laud.

5. Riietus. Sul on võimalik vahetada jalanõusid toimumispaigas, seega ei pea terve ürituse aja saapaid kandma. Soovime, et Sul oleks üritusel võimalikult mugav ning riietusstiiliks soovitame business casual.

6. Festivali toit. Et Sul jaguks energiat, võid haarata kohvikualalt kohvi või soetada toidualalt lõuna või suupisteid. Tulemas on mõned eripakkumised, nii et hoia end kursis! Kui tuled oma kohvitopsiga, saad kohvi hinnast 10% soodustust.

7. Lapsed ja lemmikloomad. Meil on seekord vinge noorteala ja sissepääs kuni 15-aastasele lapsele on tasuta, kui ta tuleb koos oma vanemaga. Rohkem infot noorteala kohta leiad SIIT. Lemmikloomi me allergiate tõttu kaasata ei saa, sestap tuleb oma karvased lemmikud siiski koju jätta.

8. Naudi täiega. Ära täida oma päevi ainult töö ja tiheda graafikuga – hoolitse selle eest, et saaksid ka veidi spontaanselt lõbutseda ja leida festivalilt uusi kontakte. Samuti soovitame osa võtta meie legendaarsetest pidudest.

9. #startupdayfest – ära unusta kasutada oma Instagrami, Twitteri ja Facebooki postitustel ürituse ametlikku teemaviidet #startupdayfest. Märgi postitusele ka meie konto @startupdayfest, nii et saaksime Sinu lahedatest elamustest osa. Samuti tasub meie sotsiaalmeedia kontosid jälgida, et saaksid värsked uudised kohe kätte.

Soovime Sulle ägedat sTARTUp Day kogemust!