Avalehele
E-äri kasvatamiseks kasutage uusi makselahendusi

E-äri kasvatamiseks kasutage uusi makselahendusi

Poodlemisest veebis on saanud uus normaalsus, sest nii muutuvad kaubad ja teenused lihtsasti kättesaadavaks olenemata ajast ja asukohast. E-kaubanduse kiire arengu toetamiseks muutub äärmiselt oluliseks maksekogemus, mis peab olema mugav ja sujuv nii müüjale kui ostjale.

Lõviosa Eestis tehtud veebiostude eest tasumiseks kasutatakse pangalingi kaudu tehtavaid pangaülekandeid. Et muuta e-poodide ja veebipõhiste teenusepakkujate jaoks maksete kogumine oluliselt lihtsamaks, läbis Swedbanki pangalink uuenduskuuri. Nüüd saab mitme panga maksed koondada meie pangalingi alla.

Veebis tehtavate maksete kogumiseks piisab nüüd ühest pangakontost Swedbankis. Ühe pangalingi lepinguga saab mugavalt kokku koguda Swedbanki, SEB ja LHV pankadest tehtud maksed, mis tähendab kaupmehe jaoks vähem kontakte erinevate pankadega.

Päris elus toimib uus pangalink nii: kui klient sooritab ostu veebilehel, kuhu on lisatud pangalink, kuvatakse ostu vormistamise lehel võimalus valida enda pank ning sooritada makse kohe, sisestades selleks oma autentimisandmed ja kinnitades makse tavapärasel moel. Isikul, kes kasutab uuendatud pangalingi lahendust esimest korda, palutakse anda nõusolek, et Swedbank saaks tema nimel teisest pangast makse algatada.

Maksete algatamist läbi Swedbanki pangalingi ka teiste pankade kontodelt saab katsetada sooritades väike heategu.

Uued lahendused, uued kliendid

E-poe omanikule või veebiteenuseid osutavale ettevõttele pakume lisaks pangalingile võimalust kaupade ja teenuste eest makseid vastu võtta Mastercard´i või Visa kaardimaksega. Nii saavad makseid teha ka Eestis pangakontot mitte omavad inimesed üle kogu maailma. Teie jaoks tähendab see ligipääsu klientidele üle kogu maailma.

Koostöös kodumaise internetimaksete arendajaga EveryPay pakume teile makselahendust, mida on võimalik lihtsasti integreerida kõigi peamiste e-poe platvormidega. See võimaldab internetiostude eest tasuda tavalise deebet- või krediitkaardiga üle kogu maailma, sõltumata riigist või kaardi välja andnud panga asukohariigist.

Pangalingi ja interneti kaardimaksete teenustega liitumine on lepingutasuta ja kuni selle aasta lõpuni liitujatele on teenuse kasutamine esimesed kolm kuud kuutasuta.

Lugege maksete vastuvõtmisest internetis lähemalt siit.

Seni on kaupmeeste esimene valik teenuste või toodete pakkumine erinevates kaubanduskeskustes või kauplustes ja müügipunktides. Kevadine kriis näitas, et tegelikult on tarbijatele vaja kättesaadav olla ka internetis. Selleks, et läbida teekond oma e-poe avamiseks võimalikult sujuvalt, oleme kaupmehe jaoks kokku pannud kasuliku info ja erinevad pakkumised. Vaadake lähemalt.