Avalehele
Kauplejad valmistuvad kevadeks nutiterminali ja viipemakse deebetkaardiga

Kauplejad valmistuvad kevadeks nutiterminali ja viipemakse deebetkaardiga

Kevade saabudes algab väikekaupmeeste aktiivne müügihooaeg: algavad messid, kontserdid, suveterrassid ja laadad, kus potentsiaalsetest klientidest puudust ei tule. Sularaha kulub sellistel üritustel tihtipeale kiiresti ära ja rahvas on järjest enam harjunud arveldama kaardiga.

Et oleksite õigel ajal müügiks ja vajaduse korral ka kaardimakseteks valmis, soovitame ettevõtjail soetada juba varakult makseterminal. Viimasele hetkele lootma jäädes võib juhtuda, et tahtjaid on korraga väga palju, mistõttu võib ka terminali saamiseks tavapärasest enam aega kuluda.

Nutiterminal säästab rendilepingute vaevast ja püsitasudest

Sellest kevadest hakkab makseterminali rendile kehtima miinimumperiood ehk kolm kuud. Kui olete seni terminali rentinud vaid konkreetseteks üritusteks, kaubeldes kord siin, kord seal, soovitame Teil kaaluda nutiterminalile üleminekut.

Nutiterminal on tavapärasest makseterminalist pisem ja juhtmevabalt ühendatud nutitelefoni või tahvelarvutiga. Samuti saame seadet pakkuda püsitasuta. Sellega saate vastu võtta nii tavamakseid kui ka puutevabu viipemakseid, mistõttu läheb arveldamine ka senisest kiiremini.

Uudse terminali kasuks otsustades teete vaid ühekordse investeeringu, millele ei lisandu igakuiseid püsikulusid. Maksate sooritatud tehingutelt vaid komisjonitasu.

Ärikliendi deebetkaart: uus nimi, uued võimalused

1. märtsist 2017 muutus deebetkaardi MasterCard Business Debit nimetus. Uus nimi on lihtne ja loogiline – ärikliendi deebetkaart.

Nagu ka paljud teised Swedbanki pangakaardid, sisaldab ärikliendi deebetkaart uusima võimalusena viipemakset. Seega, tehes igapäevaseid kuni 10-euroseid pisioste, piisab kui viibata kaarti vastava märgistusega makseterminalile ning tehing ongi tehtud.

Ühtasi tuletame kõigile deebetkaardi omanikele ja ka uutele tellijatele meelde, et ärikliendi deebetkaardi kättesaamiseks ei ole enam vaja minna pangakontorisse, vaid selle saab mugavalt tellida ettevõtte kontaktaadressile. Kui Teie kaart on peagi aegumas, muutke internetipangas lihtsalt ära kaardi kättesaamise viis ja säästategi end liigsest jalavaevast.