Avalehele
Illimar Pilt – eesmärkide seadmisest, reel püsimisest ja ettevõtlusega alustamisest

Illimar Pilt – eesmärkide seadmisest, reel püsimisest ja ettevõtlusega alustamisest

Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu parandada.

Saate külaliseks on Illimar Pilt, kes iseloomustab end kui elurändurist optimisti! Lisaks on Illimar alustav ettevõtja ja tal on kuueaastane isastaaž kolme lapse näol. Saates jagab ta praktilisi nippe, kuidas seada eesmärke ja hoida motivatsiooni nende suunas liikumisel. Ka räägib ta laste kaasamisest pere rahaasjadesse, ettevõtlusega alustamisest ning investeerimisest.

“Suuremate eesmärkide elluviimist tuleks vaadata kui marjakorvi täitmist – kruus kruusi kaupa on lihtsam ja motiveerivam korv täis saada. Lisaks panen ma oma eesmärgid kirja nii, nagu nad oleksid juba realiseerunud ning tähistan väikeseid võite!”, jagas oma kogemust Illimar Pilt.

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

Illimar Pilt ja saatejuht Kati Voomets.
Illimar Pilt ja saatejuht Kati Voomets.

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.