Avalehele
„No mida ma pean tegema, et teilt laenu saada?“

„No mida ma pean tegema, et teilt laenu saada?“

Kultusfilmis „Suvi“ küsis Joosep Toots pangas emotsionaalselt: „Mida ma siis pean tegema, et teilt laenu saada? Et teilt üldse laenu saada?“

Nüüd saab sellele küsimusele vastuse otse internetipangast. Logides sisse finantsvõimekuse hindamise lehele, on võimalik järele vaadata, millised on Sinu ettevõtte võimalused Swedbankist laenu saada ning milliseid andmed pank juurde vajab. Mudel arvestab hetkel pangale teadaolevat infot.

Kui finantsvõimekus on välja selgitatud, läheb edasi kõik juba väga lihtsalt. Pea kõigi ettevõtte vajaduste jaoks on lahendus olemas!

  • Autot läheb enamasti vaja – kas siis kauba vedamiseks või müügimehe töövahendiks. Autoliising on kõige populaarsem teenus ja seda nii tegevuse algusjärgus kui tuule tiibadesse saanud ettevõtete puhul.
  • Soovid suurendada ettevõtte tootmisvõimsust, laiendada äri ja teha täiendavad investeeringud? Siis sobib investeerimislaen või seadmeliising.
  • Ees ootab suurem tellimus, vaja osta toorainet või on tegevus seotud sesoonsusega? Sel juhul võid kasutada arvelduskrediiti, võtta pangast käiberaha või kasutada arvete finantseerimist.
  • Iga ettevõtte arsenali soovitame ka ärikliendi krediitkaarti – see on kasulik nii reisimisel kui ka hotellide broneerimisel. Ärikliendi kuldkrediitkaart sisaldab väga head reisikindlustuse paketti, mis teeb reisimise mugavaks nii kaardi omanikule kui kolmele temaga koos reisivale kolleegile. Samal ajal aitab krediitkaart üle ka lühiajalisest käibevahendite puudusest ning sellega saab teha ülekandeid otse krediitkaardi kontolt.
  • Väikeettevõtetele on veelgi häid uudiseid. Swedbankil on sõlmitud Euroopa Investeerimisfondiga garantiileping (EaSI), mida kasutades on võimalik väikeettevõtetele pakkuda kuni 25 000 eurot finantseeringut maksimaalselt kuueks aastaks ning tagatiseks on lisaks Euroopa Investeerimisfondi garantiile vaja vaid käendust.

Finantseerimise maht kasvab

Swedbank on viimaste aastatega kahekordistanud väikeettevõtete finantseerimise mahtu koguni 200 miljoni euroni aastas. Selle aasta 3 kuu andmete põhjal näeme, et kasvutrend jätkub.

Kokkuvõtteks tahan Joosep Tootsile panga nimel kinnitada – kui ettevõtte finantsvõimekus on kindel, siis saab laenu küll. Ole vaid ettevõtlik ja esita oma taotlus!