Avalehele
“Ma armastan aidata” keskkonnas saad võimendusega annetada 

“Ma armastan aidata” keskkonnas saad võimendusega annetada 

Teisipäeval, 30. novembril toimuvad kolmandad üle-eestilised annetamistalgud. Kõige toekamad annetused saab sel päeval teha läbi meie “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna, kus Swedbank võimendab annetusi kuni 40 000 euroga.

Annetamine on justkui investeering mõne südamelähedase valukoha leevendamiseks ühiskonnas – panus paremasse homsesse. Mõistagi kutsume üles annetama regulaarselt, aga teisipäeval on veel lisamotivatsioon seda teha. Loodan, et Swedbanki võimendus tänastele annetustele aitab juurde tuua uusi annetajaid ja aktiveerida olemasolevaid.

Mida rohkem inimesed talgupäeval läbi www.armastanaidata.ee annetavad, seda suurem on ka Swedbanki panus. 10 000 euro täitumisel lisab pank 10 000 eurot, 20 000 puhul 20 000 ja nii kuni 40 000 euroni välja. Swedbanki panus jaguneb organisatsioonide vahel proportsionaalselt vastavalt neile tehtud annetustele.

Annetamistalgutel saab kaasa lüüa igaüks, toetades enda jaoks sobivat heategevusorganisatsiooni. Eriliselt oodatud on uued püsiannetajad, sest regulaarsed toetused annavad heategevusorganisatsioonidele vajaliku kindlustunde. “Ma armastan aidata” kaudu annetades võib annetaja olla kindel, et iga euro jõuab otse abivajava organisatsioonini, igasugused vahendustasud puuduvad.

“Ma armastan aidata” on 2008. aastal Swedbanki ja Heateo Sihtasutuse koostöös loodud keskkond, mis viib annetajad kokku Eesti heategevusorganisatsioonidega. Annetaja saab valida 60 organisatsiooni vahel, mis koguvad annetusi viies valdkonnas: haridus, lapsed, loomad ja loodus, tervis ning tugev ühiskond. Võimalik on annetada juba tuntud organisatsioonidele nagu Vähiravifond Kingitud Elu, Toidupank ja Tallinna Lastehaigla Toetusfond, aga ka väiksematele organisatsioonidele nagu MTÜ Elu Dementsusega, Alustavat Õpetajat Toetav Kool või Ida-Virumaa Naiste Tugikeskus-Varjupaik. Aastate jooksul on „Ma armastan aidata“ kaudu annetatud abivajajate toetuseks enam kui 2,8 miljonit eurot.

Vaata lisaks: