Avalehele
Liisi Kirch – väikeinvestori kogemuslugu

Liisi Kirch – väikeinvestori kogemuslugu

Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu edendada.

Saate külaliseks on Liisi Kirch, kes on rahandusministeeriumis rahatarkuse koordinaator, väikeinvestor ja raamatu “Minu Finantsplaneerija” autor. Saates jagab ta oma lugu investeerimisega alustamisest, abikaasaga koos investeerimisest ning minimalistlikust elustiilist. Lisaks räägib ta, milline on rahatarkuse olukord Eestis ning annab praktilisi nõuandeid oma rahaasjade paremaks korraldamiseks.

Investeerimisega tutvus Liisi juba ülikooli ajal, kuid siis tundus see talle kohutavalt teoreetiline. Oma esimesel erialasel töökohal nägi Liisi, et vaba raha hakkab üle jääma ning selle ta kohe investeeris. “Tegelikult oli see puhas huvi, et kuidas need asjad tegelikult käivad ja mis klikke ma tegema pean, et mu kontol oleksid päris aktsiad,” meenutas Liisi enda esimest sammu investeerimismaailmas.

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

Liisi Kirch ja Kati Voomets
Pildil vasakult: saatejuht Kati Voomets ja Liisi Kirch

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.