Avalehele
Multitasking, ainult multitasking aitab!

Multitasking, ainult multitasking aitab!

04.06.2018

Tsauki-tsauki!

Eelmine nädal oli töömaastikul väga tegus, aga see nädal tuleb ilmselt veelgi seiklusterohkem. Nimelt oli mul juba enne praktikat planeeritud sellesse nädalasse väike reis Brüsselisse ning õnneks ei olnud kellelgi selle vastu midagi, et paar päeva kontorist eemal viibin. Ma arvan, et ongi vahva, kui teen vahelduseks Instagrami päevapilte mõnes teises keskkonnas.

Elu on hektiline, aga ilus..

Õpin žongleerima..

Eelmise nädala blogist võis jääda kõlama, et sotsiaalmeedia praktikandina on minu päevatööks lisada Instagrami üks pilt ja esmaspäeviti uus blogipostitus välja anda. Noh, tegelikult see päris nii ei ole. Ma olen oma töö jaganud kolme valdkonda – koolitused, sotsiaalmeedia postitused ja teised tööülesanded. Mõnel nädalal on üht rohkem kui teist ning eelmisel nädalal sattus olema koolituste osakaal kõige suurem. Nädala jooksul õppisin, kuidas teha n-ö kontoritööd, olles ise kontorist eemal, sealjuures kuulata koolitusi ja päeva jooksul ära teha ka muud tööülesanded. Loodan, et te ei saa minust valesti aru, ma ei ürita kuidagi oma elu üle kurta. Pigem olen oma töösse lootusetult armunud ja tahaksin sellega veel rohkem tegeleda, aga hetkel on see üpris keeruline, sest suure osa energiast pean suunama ka koolitöödele. Seepärast oligi viimasel nädalal põhiliseks katsumuseks ära õppida žongleerimine erinevate tööülesannete ja kooli vahel. Samas elu ongi üks suur õppimine ja püüan ennast lohutada, et ma pole esimene ega viimane, kes peab tegelema mitme asjaga korraga. Kui teised saavad hakkama, saan ka mina!

Nädal algas komandeeringuga Riias

Esmaspäeval olime pool päeva kontoris ja siis tatsasime neljakesi bussi peale, et sõita Riiga mitmekesisuse koolitusele. Õnneks oli buss varustatud wifi-ga ja sain teha nii tööd kui ka kooliasju. Õhtu lõpetasime ühel väga mõnusal katuseterrassil, kus maitsesime häid roogasid ja arutasime põnevaid teemasid. Vahepeal üritas Kristjan tõstatada ka kinnisvara hindade teemat, aga õnneks vaibus see kiirelt ning saime kõigi jaoks huvitavatest teemadest edasi rääkida.

Selliste töökaaslastega on lausa lust igat päeva koos veeta

Terve teisipäev möödus Swedbanki peamajas Riias, kus toimuski meie mitmekesisuse töötuba. Lisaks majaga tutvumisele kohtusin ka oma Balti kolleegidega ning tõdesin, et positiivsus ning avatud suhtlemine on olemas ka teisel pool piiri.

Mul oli väga hea meel sellisel koolitusel osaleda, aga veel enam rõõmustab see, et just minu töökoht on võtnud südameasjaks erinevusi ja erinevaid inimesi tunnustada. Tunnen selle üle ainult uhkust, et jagan oma ettevõttega ühiseid väärtusi!

Lõunamaal oli 30 kraadi sooja, me kõik unistasime väikesest suplusest Daugava jões

Kuulsuse elu – raadiodebüüt ja uus fotoshoot

Kolmapäeva alustasin Best Marketingi koolitusega, sest nagu ma ütlesin, kuulub minu tööülesannete hulka ka läbi koolituste oma valdkonna tundmaõppimine. Hommikul jõudsingi väga põgusalt sealt läbi hüpata, sest kell 11.00 pidin olema juba Kuku raadio stuudios. Närvid olid korralikult pingul, aga õnneks arutasime enne saadet Kadri ja Anto Liivatiga teemad läbi ning minu ja paljude teiste hinnangul läks meil saates täitsa hästi. Saates kõnelesime Swedbanki praktikaprogrammist ning kellel ei ole veel võimalust olnud kuulata, siis kuulake kindlasti järele (siit!). Olen väga õnnelik, et sain võimaluse minna raadiosse, sest nii sain taas ühe asja enda bucket list`ist maha tõmmata.

Pärast raadiodebüüti lippasin Best Marketingi koolitusele tagasi, sest tahtsin veel mõned esitlused ära kuulata, sealhulgas Kristjani oma. Kui mõlema tähelennud said tehtud, siis oli veel õnneks aega, et kontorisse minna ning päeva lõpetuseks muud vajalikud tööülesanded ära teha.

Aitäh, Anto, saatesse kutsumast ja aitäh, Kadri, et mu kaasa võtsid!

Neljapäeval toimus blogi jaoks uus fotoshoot ning seekord oli minu staarfotograafiks Liis, kes on Kristjani kõrval meie teine disainer. Meil oli koos väga lõbus ning ka pildid tulid päris lahedad. Tulemust saategi juba näha selle blogi cover`i näol.

Lisaks sellele külastasin pensionipõlve nautivat Kärpi, kes on ennast sisse seadnud Swedbanki ajalootoas ning kes rõõmustab kõiki panga minevikuga tutvujaid. Ta oli lahkelt nõus minuga koos aega veetma ja tutvustama Hoiupanga, Hansapanga ja Swedbanki ajalugu.

Kärp naudib täiel rinnal pensionipõlve

TGIF

Saabuv reede mind väga ei rõõmustanud, sest teadsin, et tulemas on nädalavahetus, mille pean sisustama õppimisega. Õnneks on peagi kooliaasta läbi ning siis saan täielikult tööle keskenduda ja ka oma sotsiaalset elu elavdada.

Reedene tööpäev oli siiski mõnus, sest tundsin, et ülesannetega žongleerimine on täitsa käpas ning päev sujus hästi. Esimene pool möödus sotsiaalmeedia postituste seltsis, pärastlõunal käisin kuulamas Tarbijakaitseameti korraldatud koolitust ning õhtu lõppes reklaamivõtete jälgimisega. Hoolimata koolimuredest nautisin reedest tööpäeva täiega ja loodan, et ka edaspidi tuleb mul ajaplaneerimine niivõrd hästi välja.

Reklaamivõtted toimusid Ma Armastan Aidata kampaania jaoks – väga lahe lõpp nädalale!

*Ma ei saa kuidagi mainimata jätta seda, et mu õde nägi nädalavahetusel juhuslikult Marttit ja Liina Ariadnet ning sai mulle tagasi teha. Nimelt üle-eelmises blogis kirjutasin, kuidas sain Marttiga selfie teha ning õde oli kadedusest roheline. Tegelikult väljus õde siit lausa võitjana, sest tema sai pildile nende mõlemaga.

No vaadake, kui armas on üks õnnelik laps! 🙂

Ja nüüd ongi aeg sukelduda uude nädalasse, mille raames tuleb kindlasti veel enam multitaskimist ette, aga ootan juba põnevusega!

Seniks jälgige Swedbanki Instagrami, sest nii on võimalus meie tegevustel igapäevaselt silm peal hoida!

 

Seiklusterohket nädalat kõigile!