Avalehele
Anna Lutter – ettevõtlusest, säästmisest ja elust maal

Anna Lutter – ettevõtlusest, säästmisest ja elust maal

Tänasest alustab Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse rahatarkuse podcast Kogumispäevik, kus räägime põnevate saatekülalistega sellest, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu parandada.

Avasaate külaliseks on õpetaja ja väikeettevõtja Anna Lutter, kes alustas sel aastal oma rahaasjade teadliku planeerimisega. Saates räägib ta oma kogemusest väikeettevõtjana, pere-eelarve jälgimise raskustest ja kokkuhoiust toidukuludelt.

„Kui otsustasin pere väljaminekuid jälgima hakata, siis tuli ette hetki, kui olin nutma puhkemas vaadates tšekkide hulka ja mõeldes, kuhu küll raha on kulunud ning kui kaua võtab mul aega, et need kulud Exceli tabelisse sisestada,“ rääkis oma kogemustest Anna Lutter.

Kuula saadet siit, Spotifyst või Apple podcastist.

Anna Lutter ja Kati Voomets
Avasaate külaline Anna Lutter ja saatejuht Kati Voomets.

Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud podcast Kogumispäevik on välja kasvanud samanimelisest Eesti suurimast rahatarkuse Facebooki kogukonna grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest, kes soovivad arukalt oma rahaasju planeerida.

Kogumispäeviku podcast jõuab eetrisse kolm kuni neli korda kuus. Veebisaate kestus on 40-60 minutit.