Avalehele
Viipemakse nüüd Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning kõigis Selverites! (video)

Viipemakse nüüd Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning kõigis Selverites! (video)

Alates tänasest saab kõikides Selverites, Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning I.L.U. ja L’occitane kauplustes teha viipemakseid. See tähendab, et oleme praeguseks puutevabale tehnoloogiale üle viinud umbes 5000 terminali ja kokku on turul juba üle 10 000 viipemakset võimaldava terminali.

Kaie Metsla, kes juhib Swedbankis eraisikute pangandust, rõhutas, et esimese kaubandusketi lisandumine on märgilise tähendusega. „Viipemakse funktsionaalsuse said hiljuti mitmed Swedbanki kaardid ning uuendus on klientide poolt väga hästi vastu võetud. Tänaseks oleme välja andnud juba ligi 40 000 viipekaarti. Kaardiomanikele on oluline, et nad saaksid viipemakseid teha võimalikult paljudes kohtades ning meie kliendid on esimese suure kaubandusketi liitumist viipemakse võimalusega väga oodanud.“

Käisime Selveris katsetamas, kumb siis ikkagi on kiirem – kas traditsiooniline kaardimakse või viipemakse?

https://youtu.be/uzvjSDmqpZ0

Maksa kuni 10€ ostu eest ilma PIN-ita!

Selveri juht Kristi Lomp ütles, et alla 10-eurosed ostud moodustavad väga suure osa Selveri ostutehingutest. „Kuna viipemaksete puhul ei pea PIN-koodi sisestama ning piisab kõigest kaardi asetamisest terminali vastu, siis aitab see teeninduskvaliteeti muuta veelgi paremaks, sest viipemaksed aitavad meie klientidel väärtuslikku aega kokku hoida,“ märkis ta.

Kaubamaja ASi tegevdirektori Erkki Lauguse hinnangul hakatakse viipemakseid ilmselt enim kasutama Toidumaailmas. „See on hea võimalus nii tipptunni kliendile kui ka igapäevasele lõuna ostjaile ostuprotsess kiiremaks ja mugavamaks muuta,“ rääkis Erkki Laugus. Tema sõnul otsitakse pidevalt uusi võimalusi kliendi ostumugavuse parandamiseks ning on oluline, et esimesena liitub viipemaksetega just Tallinna Kaubamaja Grupp.

Viipemakse-kaupmehi tuleb pidevalt juurde

Mitmed teised kaubandusketid on vajalike ettevalmistustega lõpusirgel ning juba varsti saavad nad oma klientidele viipemakse võimalust pakkuma hakata. Soovitame jälgida vastavat tähistust – viipemakseid saab teha kõikjal, kus näete viipemakse sümbolit.

Vaata lisaks: Kuidas teha viipemakset?