Avalehele
Millise idee elluviimist toetad Sina?

Millise idee elluviimist toetad Sina?

Täiendavad osalejad Noored Kooli programmi, siseterviserajad koolidesse/lasteaedadesse, mugavam Tagasi Kooli broneerimissüsteem, konkurss Prototron Juunior ettevõtlike ideede elluviimiseks või keelpillimuusika viimine kohtadesse, kus see muidu ei kõla? Kõik Eesti inimesed saavad sõna sekka öelda, milline neist ideedest tuleks peatselt ellu viia.

Ilmselt teavad paljud teist kaasavast eelarvest Kuressaare või Tartu linnades, kus linnaelanikud saavad kaasa rääkida, milline murekoht linnas vajaks kõige kiiremat lahendust. Kaasava eelarve näited andsid mõtte kaasata meie praeguseid ja tulevasi kliente ka meie ühiskondliku panuse eelarve puhul. Swedbank on olnud programmide Noored Kooli, Eesti Terviserajad, Tagasi Kooli, Prototron ja Pillifond kaasasutajaks ning on ka praegu nende põhitoetajate seas. Palusime kõigi viie algatuse eestvedajatel kaasa mõelda, millist mõju saaksid nad luua 20 000-eurose lisarahastusega. Kõik viis tulid välja väga heade ideedega, mille vahel ei ole ilmselt lihtne valida, aga kutsume Sindki üles see valik siiski tegema Swedbanki lehel http://swedbank.ee/heategu. Kõige rohkem hääli saanud organisatsioon saab 20 000-eurose lisarahastuse oma idee teostamiseks. Teiste vahel jagame 10 000 eurot. Hääletus kestab veebruari lõpuni.

Noored Kooli toob kooli ärksaid eestvedajaid, kes veavad eest kooliuuendusi. Eesti Terviserajad koondab kokku üle 100 terviseraja, pakkudes kõigile Eesti elanikele tasuta võimalust liikumisharrastuseks. Tagasi Kooli soovib õpilasi inspireerida teadmistega, mida õpikutest ei pruugi leida. Prototron on nutikate ideede rahastu, kust saab taotleda rahastust prototüübi loomiseks. Pillifond pakub andekatele noortele muusikutele võimalust kasutada hinnalisi, maailmatasemel keelpille.

Ühiskonda edasiviivate algatuste toetamine ja neis osalemine on osa Swedbanki igapäevaelust. Põhifookuses on hariduse, finantskirjaoskuse ja ettevõtlikkuse edendamine ning jätkusuutliku ühiskonna arendamine. Meie panus ei ole vaid rahaline, vaid ka sisuline – me aitame omalt poolt kaasa, et need organisatsioonid jõuaksid lähemale oma eesmärkidele ja saavutaksid suurema mõju.

Aga nüüd – ideedega tutvuma!