Avalehele
Swedbanki Investeerimiskool – Investeerimisest, lihtsalt! #5

Swedbanki Investeerimiskool – Investeerimisest, lihtsalt! #5

Kõik räägivad investeerimisest, aga kuidas sellega siis ikkagi algust teha? Aprillis alustas Swedbanki investeerimiskool ning siin on 5-osalise sarja viimane episood.

Kogumine ning säästlik eluviis on üks osa rahatarkusest, nüüd on võimalus astuda järgmine samm ning alustada investeerimisega. 5-osaline teekond juhatab algaja investeerimishuvilise päris algtõdedest kuni esimeste iseseisvate sammudeni. Meie eesmärk on võtta lipsud eest, porfellid lahti ning rääkida väga lihtsalt ja arusaadavalt investeerimisest, mis sageli tundub kas liiga keeruline, aeganõudev või lihtsalt “mitte minu jaoks”. Viies episoodis teeme läbi alustava investori teekonna.

Viiendas ning ühtlasi investeerimiskooli viimases episoodis uurime investoritelt Liisi ja Mihkel Kirch, kuidas nad oma investeerimisteekonda alustasid ning kuidas on kümme aastat investeerimist aidanud neil finantsvabaduse saavutada. Kuula inspireerivat lugu!

Kui Sul on varasemad episoodid kuulamata ning teadmised saamata, siis soovi korral saad seda teha tagantjärele.

  • Esimene episood – miks üldse investeerida või kui palju raha on selleks vaja.
  • Teine episood – kaheksa nõuannet, mida iga edukas investor peaks silmas pidama.
  • Kolmas episood – kuidas koostada oma portfell? Aktsiad, fondid ja võlakirjad – kuidas ja mida osta?
  • Neljas episood – investeerimispsühholoogia a enamlevinud vead investeerimisel. Mida investeerides mitte teha?

Investeerimisnõu jagavad meie kogenud eksperdid Andres Suimets ja Tarmo Tanilas, kel kahepeale kokku enam kui 42 aastat investeerimiskogemust.