Avalehele
Kaalukaimad annetused saab täna teha “Ma armastan aidata” keskkonnas

Kaalukaimad annetused saab täna teha “Ma armastan aidata” keskkonnas

29. novembril toimuvad neljandad üle-eestilised annetamistalgud. Tehes täna annetuse läbi Eesti vanima ja suurima annetuskeskkonna “Ma armastan aidata”, lisab Swedbank igale annetusele omapoolse võimenduse.

„Loodan, et iga soovija leiab omale südamelähedase valiku mõne heategevusorganisatsiooni toetamiseks. Just täna on kõigi annetustel tavapärasest veelgi suurem mõju, sest annetajatele lisaks toetab organisatsioone ka Swedbank,“ rääkis Swedbanki toetustegevuste juht ja “Ma armastan aidata” eestvedaja Merje Klopets. „Tänavune aasta on möödunud suurel määral Ukraina toetamise tähe all ja need heategevusprojektid on kogunud „Ma armastan aidata“ keskkonnas märkimisväärselt palju toetust. Kuid samal ajal on ka teised, Eesti-sisesed annetusprojektid kogunud toetust eelmise aastaga samaväärselt. On hea meel näha, et suure südamega annetajaid on jätkunud kõikidele tublidele heategevusorganisatsioonidele.“

Mida rohkem inimesed talgupäeval läbi www.armastanaidata.ee annetavad, seda suurem on ka Swedbanki panus. 10 000 euro täitumisel lisab pank 10 000 eurot, 20 000 puhul 20 000 ja nii kuni 40 000 euroni välja. Swedbanki panus jaguneb organisatsioonide vahel proportsionaalselt vastavalt neile tehtud annetustele.

Annetamistalgutel saab kaasa lüüa igaüks, toetades enda jaoks sobivat heategevusorganisatsiooni. Eriliselt oodatud on uued püsiannetajad, sest regulaarsed toetused annavad heategevusorganisatsioonidele vajaliku kindlustunde.

“Ma armastan aidata” kaudu annetades võib annetaja olla kindel, et iga euro jõuab otse tema pangakontolt abivajava organisatsiooni kontole, puuduvad igasugused vahendustasud. Annetamiseks ei pea olema Swedbanki klient, kõigi suuremate pankade kliendid saavad keskkonna kaudu otse heategevuseks annetada.